GS27 TYRE SHINE 400 ml - Renovátor pneumatik

370 Kč 305,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

GS27 TYRE SHINE je aktivní pěnový renovátor pneumatik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 TYRE SHINE

Rénovateur Pneus

Renovátor pneumatik

 

GS27 TYRE SHINE představuje snadný způsob renovace pneumatik na Vašem vozidle. Pneumatiky tak získají bez Vaši námahy svou přirozenou barvu a lesk. Aplikace je velmi rychlá a během několika minut jsou pneumatiky jako nové!

 

GS27Renovuje pneumatiky.

GS27Oživuje barvu a lesk pneumatik.

 

APLIKACE:

Pro všechny typy pneumatik.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím důkladně protřepejte nádobku a poté nastříkejte na bočnice pneumatiky tak, aby se zde vytvořila jednolitá konzistentní pěnová vrstva.

2. Dávkujte postupně (krátkým stisknutím), nikoliv najednou. Nechte pěnu působit bez jakéhokoliv otírání či jiného dalšího zásahu.

3. Počkejte cca 15 minut, než se dostaví konečný výsledek.

Nikdy neaplikujte na běhoun pneumatiky (část, která je v kontaktu s vozovkou). Nejste-li si jisti výsledkem, proveďte předběžnou zkoušku na nenamontované pneumatice.

 

NÁŠ TIP:

Pro dosažení optimálního výsledku aplikujte na čisté a suché pneumatiky.

 

NEBEZPEČÍ:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/ 122°F.

601606

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.