MUC-OFF MOTORCYCLE CARE DUO KIT - Sada na čištění a ochranu povrchu motocyklů

650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Tato sada nesmí chybět v žádné dílně či garáži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE CARE DUO KIT

Sada na čištění a ochranu povrchu motocyklů

 

Základní sada určená pro mytí a ochranu povrchu Vašeho motocyklu.  MUC-OFF MOTORCYCE CLEANER je dokonalý, a přesto šetrný čistič a MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT poskytuje špičkovou ochranu povrchu díky teflonu. Jsou to základní stavební prvky všech řad značky MUC-OFF. Tyto produkty jsou prodejními evergreeny, proč je tedy nespojit...

TATO SADA NESMÍ CHYBĚT V ŽÁDNÉ GARÁŽI. 

 

 MUC-OFF MOTORCYCE CLEANER- jeho jedinečné čistící složení založené na nanotechnologiích výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Díky "Nano Tech" složení má neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je karbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celé kolo zářivě čisté.

 

MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a je to dokonalý produkt po umytí MOTOCYKLU, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami PTFE. Poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Je možné jej použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Klasifikace podle nařízení (EC) č. 1272/2008 u jednotlivých produktů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.