MUC-OFF WASH, PROTECT & LUBE WET KIT - Základní sada pro mytí, ochranu a lubrikaci kol

580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

MUC-OFF WASH, PROTECT & LUBE WET KIT - Základní produkty pro mytí, ochranu a lubrikaci Vašeho jízdního kola v jedné praktické sadě.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF WASH, PROTECT & LUBE WET KIT

Základní sada pro mytí, ochranu a lubrikaci jízdního kola

 

MUC-OFF WASH, PROTECT & LUBE WET KIT jsou 3 základní produkty pro každodenní péči o jízdní kola.

 

SADA OBSAHUJE:

16mo94wetlube2

MUC-OFF NANO TECH BIKE CLEANER - Jeho jedinečné čistící složení založené na nanotechnologiích výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Díky "Nano Tech" složení má neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je karbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý.

mytí

 

MUC-OFF MO-94 - Antikorozní sprej rychle a účinně proniká vlhkostí, maže pohyblivé části a zanechává dlouhotrvající ochranný film. MO-94 není určen pouze pro jízdní kola, motocykly nebo auta. Pracuje téměř na čemkoliv. Ať už máte vzpříčený zámek dveří, rezavé panty nebo šroub, kterým nemůžete otočit, je MO-94 vše, co potřebujete.

ochrana

 

MUC-OFF WET LUBE - Odolné, biologicky rozložitelné mazivo, které dokáže proniknout hluboko do řetězového článku. Je vysoce univerzální pro vlhké klimatické podmínky a má nejmodernější penetrační vlastnosti.  

967 - Bio Wet Lube - 120ml 7 Web

Více o produktech naleznete u jednotlivých produktů na našem e-shopu.  

 

UPOZORNĚNÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.