MUC-OFF MOTORCYCLE CLEAN PROTECT LUBE KIT - Sada pro čištění a ochranu povrchu motocyklů

860 Kč 710,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

MUC-OFF MOTORCYCLE CLEAN PROTECT LUBE KIT je praktická sada pro základní mytí a ochranu povrchu motocyklů v dárkovém balení, která potěší každého příznivce jedné stopy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUC-OFF MOTORCYCLE CLEAN PROTECT LUBE KIT

Sada pro čištění a ochranu povrchu motocyklů v dárkovém balení

 

Praktická sada pro základní mytí a ochranu povrchu motocyklů, která potěší každého motorkáře.

MUC-OFF MOTORCYCLE CLEANER - jeho jedinečné Nano Tech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Díky "Nano Tech složení" má prostředek neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je karbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek rychle proniká nečistotami, olejem a špínou a zanechává celý motocykl zářivě čistý.

 

MUC-OFF MOTORCYCLE PROTECTANT poskytuje ochranu povrchu motocyklu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a působí dokonale po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové korozi. Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami PTFE. Poskytuje dlouhodobou ochranu a omezuje ulpívání nečistot a jejich hlubší přilnutí přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Možné použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.

 

MUC-OFF DRY CHAIN LUBE Mazací prostředek ve spreji s aktivní PTFE (polytetrafluoroethylenovou) složkou zajišťuje nízkou hodnotu povrchového tření. Je vyvinut tak, aby vydržel i extrémní tlaky, které jsou soustředěny na moderní řetězy. MUC-OFF pokročilé "suché složení" vytváří čistou trvanlivou ochrannou vrstvu, která zamezuje korozi. Přidaný PTFE má neuvěřitelně nízké povrchové tření, což také zajišťuje výbornou účinnost řetězu bez toho, aby na něm ulpívaly nečistoty.

 

UPOZORNĚNÍ:

Klasifikace podle nařízení (EC) č. 1272/2008 u jednotlivých produktů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.