SPONSER AMINO EAA 140 tablet - Široké spektrum aminokyselin v tabletách

890 Kč 794,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Kombinace vybraných volných aminokyselin umožňuje cílené přizpůsobení požadovaného profilu aminokyselin. SPONSER AMINO EAA neposkytuje nadbytečnou energii. To je také důvod, proč je AMINO EAA produkt vyhledávaný sportovci, kteří se snaží redukovat příjem nadbytečných kalorií.

BLOG:

blogPro koho jsou vhodné Amino EAA? blog Rozdíly mezi iontovými nápoji

 

VLASTNOSTI:

* bez lepku * bez laktózy 
   
* vhodný pro vegany    

 

ÚČEL:

amkŠIROKÉ SPEKTRUM AMINOKYSELIN  SVALUDRŽOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY
   
 REGENERACEPODPORA REGENERACE  VSTREBAVANIRYCHLÉ VSTŘEBÁVÁNÍ
   
NEKALORICKE NÍZKOKALORICKÁ ALTERNATIVA PROTEINOVÝCH NÁPOJŮ
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMINO EAA

Růst a udržování svalové hmoty a regenerace

Aminokyseliny ve volné formě v tabletách

SPONSER AMINO EAA jsou aminokyseliny v tabletách. Anglická zkratka EAA znamená "esenciální aminokyseliny". Tablety obsahují 8 esenciálních (tyto aminokyseliny musíme získávat ze stravy, protože si je tělo nedokáže vytvářet samo) a 3 semiesenciální aminokyseliny (tyto aminokyseliny tělo nedokáže syntetizovat v dostatečné míře u rychle rostoucích tkání a při zvýšeném metabolismu, např. při sportu) ve volné formě.

Tablety jsou dokonale stravitelné ve srovnání s bílkovinami, které přijímáme běžnou stravou. Lze je tak užívat během sportovních aktivit. Tyto volné aminokyseliny v těle nepůsobí tak, jako stejné aminokyseliny obsažené v bílkovinách z jídla nebo z hydrolyzátů (tj. vázané aminokyseliny). Ve srovnání s přirozenými zdroji bílkovin v běžné stravě a s proteinovými koktejly nemusí být tablety AMINO EAA dlouho tráveny v zažívacím traktu. Tablety jsou naopak absorbovány do krve velmi rychle, působí jako spouštěče biochemických reakcí a jsou transportovány rovnou do svalových buněk, kde jsou využity jako živiny.

Tablety Amino EAA jsou vhodné především pro silové a vytrvalostní sportovce, kteří chtějí omezit přísun bílkovin na nezbytné množství a jejichž cílem je redukce kalorií. Lze jimi nahradit proteinové nápoje.

Amino EAA poskytuje všechny potřebné stavební složky bílkovin v ideálním poměru. Aminokyseliny podporují růst a udržování svalové hmoty a mají pozitivní vliv na regeneraci organismu po sportovním výkonu. Umožňují rychlé přepnutí do anabolického stavu po tréninku, nastartování regeneračních procesů a sražení vyplaveného stresového hormonu kortizolu.

Vyvinuto a vyrobeno ve Švýcarsku.  

 

CHARAKTERISTIKA:

SPONSER Obsahuje širší spektrum potřebných esenciálních a semi-esenciálních aminokyselin než produkty na bázi vybraných aminokyselin, např. BCAA.

SPONSER Volná forma aminokyselin usnadňuje jejich vstřebávání v organismu.

SPONSER Aminokyseliny jsou pro tělo snadno využitelnými látkami (základní stavební jednotky bílkovin), které jsou potřeba k budování  a udržování svalové hmoty.

SPONSER Redukuje katabolickou fázi po tréninku (rozklad svalové tkáně).

SPONSER Vysoký obsah leucinu (2400 mg/12 tablet).

SPONSER Vysoký obsah BCAA (5200 mg/12 tablet).

SPONSER Minimum kalorií.

SPONSER Snadné užívání ve formě tablet.

 

NÁŠ TIP:

  • AMINO EAA nedoplňuje pouze vybrané aminokyseliny, ale poskytuje tělu komplexní profil všech důležitých esenciálních a semiesenciálních aminokyselin v optimálním poměru. Tyto vybrané aminokyseliny se nejvíce podílí na budování svalové hmoty.
  • Výhodou je snadná vstřebatelnost, maximální využitelnost aminokyselin, minimální množství přijatých kalorií a snadné dávkování ve formě tablet.
  • Možná se Vám zdá, že musíte spolykat příliš mnoho tablet AMINO EAA. Důvod je ale prostý. Menší tablety se lépe a rychleji vstřebávají oproti větším tabletám, které se vyrábí stlačením pod větším tlakem. Těch spolknete sice méně, ale Vaše tělo bude mít zbytečně větší práci tablety zpracovat (a dostaví se nadýmání).

 

SLOŽENÍ:

Aminokyseliny (L-leucin, L-lysin hydrochlorid, L-valin, L-isoleucin, L-threonin, L-tyrosin, L-phenylalanin, L-histidin, L-methionin, L-cystein, L-tryptofan), plnidla (celulóza, polyvinylpyrrolidon), protispékavé látky (polyvinylpolypyrrolidon, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), leštící látky (hydroxypropylmethylcelulóza).

Výživové hodnoty na 100 g       
na 12 tablet*
Energie kJ (kCal) 1122 (264) 187 (44)
Tuk 0 g 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
- z toho cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 66 g 11 g
Sůl 0 g 0 g
Aminokyseliny na 12 tablet*
L-histidin 600 mg
Isoleucin 1200 mg
Leucin 2400 mg
Lysin 1740 mg
L-metionin a L-cystein 900 mg
Phenylalanin + Tyrosin 1500 mg
Threonin 900 mg
Tryptophan 240 mg
Valin 1600 mg

 * Doporučená denní dávka

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte samostatně nebo v kombinaci se sportovními drinky či regeneračními produkty. Denní dávku 12 tablet rozdělte na dvě porce - 6 tablet užijte před výkonem a 6 tablet po výkonu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 12 tablet denně.

kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 + kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 kapsle2 

 

PRO KOHO JE PRODUKT NEJVÍCE VHODNÝ?

csaminoeaa  

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku (12 tablet). Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážení stravy.    

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.