SPONSER RED BEET VINITROX (box 4 x 60 ml) - NO booster z červené řepy

445 Kč 386,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

SPONSER RED BEET VINITROX je přírodní doplněk, který pomáhá zvýšit sportovní výkon. Jeho základem je koncentrát šťávy z červené řepy a patentovaný extrakt z rajčat. Tyto ingredience poskytují tělu dusičnany, polyfenoly a bioaktivní mléčné peptidy (základní stavební jednotky svalové hmoty), které mají vazodilatační (cévy rozšiřující) účinek a zlepšují tak krevní oběh.

* bez lepku * bez laktózy 
   
* bez umělých sladidel a barviv * vhodné pro vegany

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RED BEET VINITROX 

Zvýšení výkonnosti a lepší prokrvení svalů

Box 4 x 60 ml (ampule) - koncentrát pro přípravu nápoje

Klasické energetické nápoje Vám mohou zničit zubní sklovinu a žaludek nebo narušit srdeční rytmus. Máme pro Vás přírodní alternativu plnou vitamínů a minerálů.

SPONSER RED BEET VINITROX je přírodní doplněk, který pomáhá zvýšit sportovní výkon. Jeho základem je koncentrát šťávy z červené řepy a patentovaný extrakt z rajčat. Tyto ingredience poskytují tělu dusičnany, polyfenoly a bioaktivní mléčné peptidy (základní stavební jednotky svalové hmoty), které mají vazodilatační (cévy rozšiřující) účinek a zlepšují tak krevní oběh.

Díky látkám obsaženým v RED BEET VINITROXU dochází k zásobování svalových buněk kyslíkem a živinami. Větší množství kyslíku rovněž zajistí efektivnější látkovou výměnu a tvorbu menšího množství laktátu a dalších odpadních produktů vznikajících ve svalech při sportu.

Vyvinuto ve Švýcarsku, vyráběno v Německu.

 

CHARAKTERISTIKA:

SPONSER Efektivně zvyšuje a prodlužuje výkonnost při fyzické aktivitě.

SPONSER Snižuje spotřebu kyslíku ve vysoce intenzivních fyzických výkonech.

SPONSER Zlepšuje výsledky zátěžového testu laktátové křivky při sportovním lékařském vyšetření.

SPONSER Poskytuje vysoké množství biologicky dostupných dusičnanů, které zajišťují maximální okysličení a prokrvení svalů a lepší přísun živin a významně ovlivňují zdraví celého organismu.

SPONSER Extrakt z rajčat pomáhá zachovávat normální seskupení krevních destiček, brání nadměrné tvorbě krevních sraženin a pomáhá tak udržovat normální průtoku krve.

SPONSER Aminokyseliny L-arginin a L-ornitin podporují růst svalové hmoty.

 

NÁŠ TIP:

  • SPONSER RED BEET VINITROX patří mezi nejoblíbenější veganské optimalizátory výkonu v silových a vytrvalostních sportech.
  • Klienti, kteří příliš nesportují a užívají RED BEET VINITROX spíše pro doplnění antioxidantů či železa nebo jako detoxikační prostředek, jej používají místo sirupu a popíjejí jej v průběhu dne.
  • My tento koncentrát ředíme nejraději čajem s citronem (studeným či teplým, nikoli však horkým), nebo za studena lisovanou mrkvovou šťávou.

 

JAKÉ SLOŽKY RED BEET VINITROX OBSAHUJE?

Koncentrovaná šťáva z červené řepy má silné alkalizující (zásadité) vlastnosti. To je důležité pro zachování rovnováhy mezi kyselými a zásaditými látkami v těle a vyrovnávání se stavem, kdy se organismus zakyseluje, např. z důvodu velmi intenzivního cvičení (anaerobní fyzická zátěž), nevhodného dýchání a stravování atd. Červená řepa je bohatá na lehce vstřebatelné vitamíny a minerály, jež pomáhají  odstranit toxiny a těžké kovy z organismu.

 

1 Vinitrox = obsah dusičnanů v 500 ml čerstvého džusu z červené řepy

 

Patentovaný extrakt z rajčat obsahuje velké množství antioxidantů. Tyto látky obecně působí proti oxidačnímu stresu, snižují riziko vzniku srdečních chorob, snižují hladinu cholesterolu i vysoký krevní tlak. Obsažené polyfenoly tvoří skupinu hlavních antioxidantů, které ochraňují buněčné membrány a DNA, čímž preventivně působí proti vzniku mutací.

   

1 Vinitrox = obsah polyfenolů v 1 kg čerstvého ovoce

 

L-arginin a L-citrulin patří mezi aminokyseliny, což jsou základní stavební jednotky bílkovin. L-arginin spolu s L-citrulinem podporují produkci růstového hormonu, stimulují růst svalové hmoty a urychlují celkovou regeneraci. Jsou nezbytné pro správné fungování imunity a pro podporu funkce jater.

 

SLOŽENÍ:

Koncentrát šťávy z červené řepy 68 % (přirozeně obsahující dusičnany: 450 mg/60 ml), voda, sacharóza, rajčatový koncentrát 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, L-citrulin, L-arginin, ovocné extrakty (hroznové víno, jablko) 0,3 %, příchuť, konzervační látka: sorban draselný.

Výživové hodnoty na 100 ml
na 60 ml (1 ampule)
Energie kJ (kCal) 1035 (244) 621 (146)
Tuk < 0,5 g < 0,5 g
- z toho nasycené mastné kyseliny < 0,1 g < 0,1 g
Sacharidy 52 g 31 g
- z toho cukry 51 g  30 g
Bílkoviny 6,7 g 4,0 g
Sůl 0,50 g 0,30 g
Aminokyseliny  
L-citrulin 1667 mg 1000 mg
L-arginin 667 mg 400 mg

*Referenční hodnoty pro příjem živin.  

 

PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ:

Sportovci: Používejte 1 ampuli (60 ml) denně v průběhu 3-4 dnů před klíčovým výkonem. V den závodu pak jednu ampuli 2-3 hodin před závodem. Balení obsahuje 4 ampule = dávka na 4 dny.

Nesportovci: Používejte 1/2 ampule (30 ml) denně. Balení obsahuje 4 ampule = dávka na 8 dní. Nápoj pijte nejlépe na lačno. Pokud máte citlivý žaludek, užívejte zároveň s jídlem.

navodredbeet  

 

PRO KOHO JE PRODUKT NEJVÍCE VHODNÝ?

csredbeet5

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 1 ampuli (60 ml)/den. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Potravinové doplňky nejsou náhradou za lékařskou péči. Dle nařízení komise EU č. 1924/2006 a 432/2012 zde nemůžeme uvádět tvrzení, která poukazují na to, že produkt může mít vliv na zlepšení zdravotního stavu. Pokud potřebujete poradit, prosím, kontaktujte nás. Obezřetní by měli být lidé s intolerancí mléčné bílkoviny. Reakce může být individuální. Konzumace přípravku může zabarvit moč do růžova.  

 

STUDIE:

Účinky doplňování šťávy z červené řepy na intenzivní fyzickou aktivitu.

Suplementace dusičnanů zlepšuje fyzický výkon, konkrétně u nesportovců, během dlouhodobých testů: systematický přehled a meta-analýza.

Účinky doplňování šťávy z červené řepy na maximální příjem kyslíku, rychlost spojenou s maximálním příjmem kyslíku a maximální rychlost u rekreačních běžců: dvojitě zaslepená, randomizovaná a zkřížená studie.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.