SPONSER HMB & CREATINE SYNERGY 320 g - Kreatin pro zvýšení síly v prášku

1 050 Kč 937,50 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

HMB & CREATINE SYNERGY je efektivní doplněk pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svůj výkon, rychlost a výbušnost při velmi intenzivních trénincích. Pomáhá udržovat svalovou hmotu a zlepšuje regeneraci svalů po výkonu. Rovněž urychluje rekonvalescenci po úrazech. 

BLOG:

blogCo dokáže HMB & CREATINE? blogVše o kreatinu
blogSuplementy třídy A blogDůležité suplementy pro vegany

 

VLASTNOSTI:

* bez lepku  * bez laktózy 
   
NO ARTIFICIAL SWEETENERS5 * bez umělých sladidel a barviv NO PRESERVATIVES2 * bez konzervantů
   
* vhodný pro vegany    

 

ÚČEL:

SVALRŮST A UDRŽOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY sílaZVÝŠENÍ SÍLY
   
VÝKONZVÝŠENÍ VÝKONU REGENERACEPODPORA REGENERACE

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPONSER HMB & CREATINE SYNERGY

Zvýšení výkonu a síly při velmi intenzivní zátěži, antikatabolický efekt

HMB, kreatin a ribóza ve formě prášku

davkaHMB2

HMB & CREATINE SYNERGY od SPONSER je vysoce účinný doplněk pro ambiciózní sportovce. Produkt obsahuje HMB, kreatin a ribózu v efektivní dávce (ověřeno studiemi). S HMB & CREATINE SYNERGY docílíte zvýšené rychlosti při anaerobním výkonu a také lepší regenerace

Kreatin zvyšuje výbušnou produkci energie během krátkodobého cvičení s vysokou intenzitou. Kreatin se primárně používá jako energetický substrát v anaerobních a alaktických disciplínách, například v atletice (sprint, vrh koulí), plavání nebo veslování, stejně jako v bojových uměních, fitness a kulturistice. Kromě přímého vlivu na lepší výkon v soutěži to samozřejmě umožňuje i intenzivnější trénink.

Každodenní konzumace kreatinu může zvýšit účinek silového tréninku na sílu svalů u dospělých osob ve věku nad 55 let. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně ve spojení se silovým tréninkem, který umožňuje postupné zvyšování zátěže a který by se měl provádět alespoň třikrát týdně po dobu několika týdnů s intenzitou nejméně 65 %–75 % maximální zátěže na jedno opakování.

HMB (zkratka beta-hydroxy-beta-methylbutyrátu) je metabolický produkt aminokyseliny L-leucinu a plní obdobnou funkci v antikatabolickém metabolismu (zabraňuje odbourávání svalových bílkovin při fyzické námaze). Údržba svalové hmoty hraje rozhodující roli rovněž po sportovních úrazech a při rekonvalescenci

hmb

Díky různým mechanismům působení se kreatin a HMB vzájemně optimálně doplňují, a to jak z hlediska zvýšení výkonu při anaerobních aktivitách, tak z hlediska urychlení zotavení, jak bylo prokázáno v nedávných studiích.

V nedávné studii (Fernández-Landa, 2020) elitní veslaři testovali hladinu laktátu na veslařském ergometru. Po 10 týdnech užívání kreatinu, HMB, kreatinu s HMB nebo placeba se ukázalo, že kombinovaný příjem kreatinu a HMB vedl k dalšímu zlepšení výkonu nejen ve srovnání s placebem, ale také ve srovnání se dvěma samostatnými skupinami doplňků (na anaerobním prahu, laktát 4 mmol/l a 8 mmol/l).

Kromě těchto výkonnostních parametrů lze u sportovců užívajících kombinaci HMB a kreatinu prokázat jak zvýšenou hladinu testosteronu, tak nižší hladinu kortizolu. To potvrzuje očekávané pozitivní účinky kreatinu a HMB na regeneraci. Je zajímavé, že i u těchto parametrů se tyto dva doplňky synergicky doplňovaly (Fernández-Landa, 2020).

HMB & CREATINE SYNERGY také obsahuje ribózu a vápník. Ribóza je speciální pětiuhlíkatý sacharid potřebný pro tvorbu a obnovu buněčné energie ATP (podobně jako kreatin), k jejíž zvýšené spotřebě dochází při vysoce intenzivním silovém a vytrvalostním tréninku. V případě, že buňky nemají k dispozici dostatek ribózy, nemohou efektivně produkovat ATP. Zároveň je ribóza součástí RNA, která je přímo odpovědná za proteinovou syntézu. Tyto vlastnosti dělají z ribózy zajímavý doplněk pro všechny, kteří chtějí zlepšit výkonnost a regeneraci. Vápník přispívá k normální funkci svalů a energetickému metabolismu.

 

CHARAKTERISTIKA:

SPONSER Vysoce účinný suplement pro zvýšení výkonu, síly, rychlosti a výbušné síly.

SPONSER Pro velmi intenzivní aktivity na úrovni anaerobního prahu - silové i vytrvalostní sporty.

SPONSER Podporuje regeneraci.

SPONSER Vhodný doplněk pro urychlení rekonvalescence.

 

NÁŠ TIP:

  • HMB & CREATINE SYNERGY má neutrální chuť, proto doporučujeme vmíchat tento prášek do ochucených sportovních nápojů, koktejlů nebo jídla (kreatin lépe pracuje v kombinaci se sacharidy, zejména se škrobem Vitargo).
  • Používá se rovněž při některých nervosvalových onemocněních.
  • Z praxe máme osvědčenou kombinaci kreatinu s beta alaninem. Oceňují to především sportovci (silniční cyklisté, cyklokrosaři, plavci apod.), kteří potřebují po dlouhém a náročném závodě vyvinout co nejvíce síly ve finiši.

 

SLOŽENÍ:

Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát vápenatý2 (HMB), kreatin monohydrát1, ribóza 10 %.

Zdroj: EU, 2 mimo EU 

Aktivní látky v denní dávce 8 g (2 odměrky)  % DDD*
HMB 3 g --
Kreatin 3 g --
Vápník 520 mg 65 %

*Referenční hodnoty pro příjem živin.

 

PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ:

1 dávka = 1 odměrka (4 g). Užívejte 1 dávku 2 x denně (tj. 8 g) - před a po cvičení.

K dosažení pozitivního účinku kreatinu je nutné užívat 3 g denně. Toto množství je obsaženo v doporučené denní dávce (8 g).

navodhmb

 

PRO KOHO JE PRODUKT NEJVÍCE VHODNÝ?

cshmb2

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.