GS27 INJECTOR CLEANER & SMOKE TREATMENT 250 ml - Aditivum do vstřikování dieselových motorů

430 Kč 355,37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

GS27 INJECTOR CLEANER & SMOKE TREATMENT DIESEL je komplexní čistič vstřikovacího systému dieselových motorů a účinné aditivum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS27 INJECTOR CLEANER & SMOKE TREATMENT DIESEL 2in1

Nettoyant Injecteur & Stop Fumée Diesel - 2en1

Aditivum - čistič vstřikovacího systému dieselových motorů

 

GS27 INJECTOR CLEANER & SMOKE TREATMENT DIESEL je komplexní čistič vstřikovacího systému dieselových motorů a účinné aditivum. 

 

GS27Zvyšuje výkon motoru a snižuje spotřebu.

GS27Stabilizuje volnoběh a eliminuje prodlevy při akceleraci.

GS27Čistí, maže a chrání proti oxidaci.

 

APLIKACE:

Kompatibilní se všemi dieselovými motory (HDI, TDI, DCI, TDCI atd.) s katalyzátorem i bez katalyzátoru, filtrem pevných částic a ventilem EGR.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před použitím nádobu dobře protřepejte.

2. Celý obsah nádoby nalijte do palivové nádrže ještě před tím, než doplníte palivo. Aplikaci opakujte alespoň každých 10 000 km nebo jednou za rok.

 

NEBEZPEČÍ:

Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Skladujte uzamčené. Odstraňte obal, obsah ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu, v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Nebezpečí výbuchu při zahřátí v uzavřeném obalu. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. 

607

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.