SPONSER CREATINE MONOHYDRATE 500 g - Kreatin pro zvýšení síly v prášku

990 Kč 883,93 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

SPONSER CREATINE MONOHYDRATE je určen pro pokrytí výdajů při zvýšené svalové námaze. Kreatin zvyšuje fyzický výkon, zejména při krátkodobém intenzivním zatížení, jako je například sprint.

BLOG:

blogVše o kreatinu blogSuplementy třídy A
blogDůležité suplementy pro vegany
blogVýživa po úraze / operaci

 

VLASTNOSTI:

* bez lepku * bez laktózy 
   
* bez konzervantů * vhodný pro vegany

 

ÚČEL:

sílaZVÝŠENÍ SÍLY VÝKONZVÝŠENÍ VÝKONU
   
SVALBUDOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY KOSTUDRŽOVÁNÍ SPRÁVNÉ HUSTOTY KOSTNÍ TKÁNĚ

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPONSER CREATINE MONOHYDRATE

Zvýšení výkonu a budování svalové hmoty při velmi intenzivní krátkodobé zátěži

Čistý kreatin monohydrát ve formě prášku

SPONSER CREATINE MONOHYDRATE je určen pro pokrytí energetických výdajů při zvýšené svalové námaze.

Kreatin zvyšuje fyzický výkon, zejména při krátkodobém intenzivním zatížení, jako je například sprint, veslování, plavání nebo hod do dálky.

CREATINE MONOHYDRATE je 100% čistý patentovaný Creapure prášek bez jakýchkoliv dalších přísad, má neutrální chuť, je dobře rozpustný ve vodě a je velmi dobře stravitelný.

Tělo obvykle přijímá kreatin prostřednictvím konzumace masa a ryb a následně jej ukládá ve svalových vláknech ve formě kreatinfosfátu. Pro účinné ukládání kreatinfosfátu ve svalech a odpovídající účinek je však nutné užívat kreatin po několik týdnů. Vegetariáni mají obecně nižší úroveň kreatinu, protože nejdůležitějším zdrojem kreatinu ve stravě je maso a ryby. S toho důvodu je kreatinový doplněk obzvlášť zajímavý pro vegetariány. Suplementace kreatinem se ukázala být účinná na zvýšení obsahu minerálů v kostech a na hustotu kostní tkáně u starších mužů, kteří se věnovali posilování. Toto zjištění je slibné ve smyslu zvýšení kvality života v průběhu stárnutí.

Každodenní konzumace kreatinu může zvýšit účinek silového tréninku na sílu svalů u dospělých osob ve věku nad 55 let. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně ve spojení se silovým tréninkem, který umožňuje postupné zvyšování zátěže a který by se měl provádět alespoň třikrát týdně po dobu několika týdnů s intenzitou nejméně 65 %–75 % maximální zátěže na jedno opakování.

Svalová kapacita se liší v závislosti na trénovanosti, svalové struktuře a přísunu kreatinu. Pokud jsou kapacity naplněné, má tělo k dispozici dodatečné energetické rezervy pro rychlostně-silové sporty. Sportovci profitují z větší výbušnosti, a tím může být trénink tvrdší a rychlejší.

Vyvinuto ve Švýcarsku, vyráběno v Německu.  

 

PŘÍCHUŤ:

Neutral (bez příchutě)

 

CHARAKTERISTIKA:

SPONSER Kreatin zvyšuje výkon při opakované, krátkodobé a intenzivní zátěži.

SPONSER Vysoká kvalita a bezpečnost.

SPONSER Optimální rozpustnost a vstřebatelnost.

SPONSER Garance čistoty ingredience.

SPONSER Výhodná cena.

 

NÁŠ TIP:

  • SPONSER nabízí kreatin (pyruvát a monohydrát) také ve formě kapslí.
  • Rovněž je možné zakoupit nový produkt na bázi kreatin monohydrátu, ribózy a HMB.
  • CREATINE MONOHYDRATE můžete rozmíchat ve vodě, v sacharidovém nápoji (kreatin lépe pracuje v kombinaci se sacharidy, zejména se škrobem Vitargo) nebo v sacharido-proteinovém koktejlu. Výběr konkrétní kombinace produktů záleží na tom, za jakým účelem suplementy užíváte (např. chcete vyrýsovat svaly, nabrat hmotu atd.).
  • Pro účinné ukládání kreatinfosfátu ve svalech a odpovídající účinek je však nutné užívat kreatin po několik týdnů, nejlépe 2-3 měsíce nepřetržitě každý den. Poté se doporučuje udělat na 4-6 týdnů pauzu, ale není to nutné. Někdo cyklováním dosahuje lepších výsledků.
  • Kreatin je stále častěji testován v medicínském prostředí, neboť podporuje zotavení po zranění. Používá se rovněž při některých nervosvalových onemocněních.
  • Z praxe máme osvědčenou kombinaci kreatinu s beta alaninem. Oceňují to především sportovci (silniční cyklisté, cyklokrosaři, plavci apod.), kteří potřebují po dlouhém a náročném závodě vyvinout co nejvíce síly ve finiši.

 

SLOŽENÍ:

100% čistý kreatin monohydrát Creapure®.  

Výživové hodnoty na 3,3 g*
Kreatin 3000 mg

* Doporučená denní dávka během udržovací fáze.


PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte do koktejlu, nápoje nebo jídla. Optimální přijímat v kombinaci se sacharidy 2 x denně (2 odměrky = cca 3,3 g kreatinu = optimální denní dávka). Neužívejte zároveň s doplňky stravy či nápoji (káva, černý a zelený čaj), které obsahují kofein. Při podávání kreatinu doporučujeme zvýšit pitný režim.

Nasycovací fáze: Užívejte 7 dní až do 20 g denně rozdělených do 3 až 4 porcí.

Udržovací fáze: Pokračujte v udržovací fázi - užívejte 1-2 krát 2 g denně. Reakce na kreatin jsou velmi individuální a někomu vyhovuje konstantní příjem kreatinu viz udržovací fáze.  

 

PRO KOHO JE PRODUKT NEJVÍCE VHODNÝ?

cscreatinemonohydrate2  

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy. V důsledku užívání může dojít ke zvýšení tělesné hmotnosti.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.